Główna    Wyprawy  
   
O mnie    Galeria zdjęć
 

  

 

Co komu w duszy gra, czyli bez muzyki ani rusz!

                   

Jeśli ktoś potrafi żyć bez czegoś nazywanego muzyką, to nie potrafię tego pojąć (no taki już ograniczony jestem)... Ja osobiście aż takich zdolności nie mam... Muzyka jest rewelacyjnym sposobem na uspokojenie burz i uporządkowanie chaosu myśli i emocji.

Dobrze jest mieć coś, co wywiera na nas wrażenie... To co oferują muzyczne stacje radiowe czy telewizyjne raczej nie pozwala na zaglądnięcie w głąb siebie... w dekolt rozebranej "piosenkarki" tak, ale nie w treść i sedno. Bo oprócz rytmu i melodii musi być jeszcze treść, która zmusi do refleksji i pozostawi ślad.

W tym miejscu pojawi się trochę takiej muzyki... nikt tego nie gra w radio, mimo że wykonawcy są znani... no może z wyjątkiem internetowych stacji radiowych, tematycznie ukierunkowanych na tego typu przekaz... a są takie!

Drodzy WYKONAWCY... wiem, że jest prawo, i że trzeba płacić za publikowanie muzyki publicznie... no ale miejcie trochę serca... toż to w słusznej sprawie... a poza tym gościom w domu też puszczam muzykę... a odwiedzający tą stronę to moi Goście (którzy obiecują, że nie będą zapisywać sobie tych plików, tylko je sobie posłuchają).
Tak więc zapisywanie i kopiowanie ZABRONIONE:-) (nu nu!!!)

Wybierz Wykonawcę i kliknij:

Grzegorz Turnau | Czerwony Tulipan | Tomasz Żółtko

Marek Grechuta | Różne | Egzystencjalnie

Cudacznie | Wszystkie

cdn... w przygotowaniu